O nas

 


Co tworzymy ?
      Jesteśmy portalem internetowym, który wychodzi naprzeciw ludziom pracującym w branży gastronomicznej. Na tym portalu umożliwiamy pokazanie się na rynku nowicjuszom, jak i wykwalifikowanym pracownikom z wieloletnim stażem, szukającym pracy dorywczo lub na długie lata.

Forum
     Tworzymy forum, na którym każdy będzie mógł stworzyć temat, zadawać pytania i odpowiadać na nie. Świat gastronomii zmienia się z dnia na dzień, znasz jakieś nowinki ? Służysz radą ? Zapraszamy do wypowiedzi, stwórz razem z nami gastronomiczną społeczność.

Jesteśmy dla Ciebie !
     Pracowniku! Pragniemy pomóc Ci w znalezieniu pracy spełniającej Twoje oczekiwania. To Ty decydujesz ile, chcesz zarabiać i w jakim mieście, to od Ciebie zależy forma zatrudnienia, etat czy może praca dorywcza? Rejestrując się, zostawiasz niezbędne informacje dla pracodawcy, który być może szuka właśnie Ciebie.
    Pracodawco! Rozumiemy, że cenisz swój czas i pragniesz szybko znaleźć dogodne rozwiązanie dla Twojej firmy, dla tego tworzymy bazę pracowników, w której znajdziesz osoby spełniające Twoje oczekiwania.

     Jeżeli twoja kariera zawodowa związana jest ze światem gastronomii, cenisz swój czas oraz lubisz szybkie i nowoczesne rozwiązania, ten portal jest właśnie dla Ciebie ! 

  

2016 © Copyright jawgastronomii.pl. All Rights Reserved